יום ש', יז’ בתמוז תשע”ט
אקדמיה ברשת
 
עיתון סוף שנה
 
קרא עוד...
קרא עוד...
"עליות זה להיות" - סיכום שבוע העליה מאת :בר פרי, איתן דרעי, שקד ברגיג
קרא עוד...
משימות במתמטיקה לחופשת הקיץ
קרא עוד...
קרא עוד...
לרשותכם דפי מידע להתמודדות רגשית עם המצב הביטחוני
קרא עוד...
תודה לכל ההורים והתלמידים על שיתוף הפעולה. תודה שהלכתם הליכה משותפת הורים וילדים בדרככם לביה"ס ויחד עסקנו בפעילות אירובית. ביום שישי, 23/10/2015, יתקיים יום ההליכה הבינלאומי.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
יום חמישי 26.2 - כובעים. יום שישי 27.2 לא מתחפשים, מגיעים כרגיל בחולצות לבנות. יום ראשון 1.3 - יום משקפיים יום שני 2.3 – יום עניבות. צוות רמון מאחל לכל קהילת בית הספר חג פורים שמח!
קרא עוד...
קרא עוד...
משרד החינוך מעצים את פרויקט "קיץ אחר - קיץ דיגיטלי".קייטנות דיגיטליות, מפגשים ברשת וקורסים מקוונים.כלל תלמידי הארץ מכיתה ד' ומעלה מוזמנים להצטרף לפעילויות מתוקשבות בלמידה מרחוק.הפעילויות פתוחות לכלל התלמידים בחינם.
קרא עוד...
09:14 (30/07/14) מלי אלישקוב
משרד החינוך מעצים את פרויקט "קיץ אחר - קיץ דיגיטלי".קייטנות דיגיטליות, מפגשים ברשת וקורסים מקוונים.כלל תלמידי הארץ מכיתה ד' ומעלה מוזמנים להצטרף לפעילויות מתוקשבות בלמידה מרחוק. הפעילויות פתוחות לכלל התלמידים בחינם.
מי היה מאמין .. מיזם שהתחיל בתכניות כתובות ומוכנות מבעוד מועד , שינויים בהתאם לאג'נדה החינוכית של בית הספר והררי ציפיות (לא של כריות) שיהיה מושלם.ועכשיו, רגל על רגל באתנחתת הסיום , משחזרת ואומרת לעצמי - כן ! היה מושלם!הכל התחיל כמתוכנן ופתאום בלי התראה מוקדמת הצטרפו לתכנית : אזעקות , פיצוצים , מקלט , ריצה , ילדים , לשמור לשמור ולשמור שרק יחזרו הביתה לשלום ... ובתוך כל זה הצלחנו לשמור על שגרה וחיוך , רוח טובה , עידוד , תמיכה וחיבוק .חלק מהתכנית השתנתה , זרמנו יותר עם צרכי הילדים , דאגנו להפוגות רחבות יותר , שמרנו על מורל גבוה ולמדנו המון גם על עצמנו , גם על הילדים וגם לפעם הבאה - לשנה הבאה.אז נתראה בספטמבר (בלימודים) ושוב בחופש הגדול הבא!אוהבים מאד מאד ,רוית , לילך , תמי , לירון , תומר ונופר (פשוט תלחצו על הקישור לצפות במצגת ביוטיוב)תודה לכם ההורים על שהייתם שותפים למיזם הזה ותודה למורה עובדיה שערך את המצגת.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
09-07-2014דף להורים בעקבות מצב חרום הורים יקרים עוברים עלינו ימים לא קלים, ואנו נדרשים להמשיך ולהתמודד עם מציאות מסלימה, כשהשגרה משתבשת והעוגנים הפיזיים (הבית, היישוב) והחברתיים (הקהילה, מוסדות החינוך) עוברים טלטלה. אתם , ההורים, מהווים עבור ילדיכם מקור הביטחון הבסיסי ולכן חשוב להתמלא בכוחות להתמודדות.
קרא עוד...
קייטנות קיץ דיגיטליות ואתרי אינטרנט שניתן לפנות אליהם מהבית. הפעילויות כוללות: קייטנת וירטואליות ללימוד אנגליתבניית אתריםבניית אנימציותמשחקים ופתרון תשבצים ופעילויות שונות להפגת המתח. הפעילויות הן חווייתיות ויעניקו לילדים זמן איכות ושמירה, ככל שניתן, על שגרת יום באתרי בתי הספר מפורסם מידע מלא אודות הפעילויות וכן טופס ההרשמה לקייטנות הדיגיטליות.
קרא עוד...
נוכחות הורית, השגחה תוך מעורבות וקיום שיח ודיאלוג עם הילדים, הם האמצעים הבולטים במניעת התנהגויות סיכון.
קרא עוד...
קרא עוד...
אמנה בנושא אינטרנט בטוחחופשת הקיץ, העומדת בפתח, שופעת הזדמנויות לבילויים, נופש, מפגשים חברתיים ולגלישה ברשת האינטרנט. בתקופת הקיץ נרשמת עליה בשעות השימוש של הילדים ובני הנוער ברשת, ועלינו לשים דגש מיוחד של הקניית נורמות התנהגות לגלישה בטוחה ומיטבית. לפיכך, ובהתאם להנחיות חוזר מנכ"ל "אתיקה ומוגנות ברשת", אגף טכנולוגיות מידע מקיים "תרגיל למידה מרחוק" ארצי בנושא "גלישה בטוחה ברשת" כחלק מההיערכות לקראת חופשת הקיץ.
קרא עוד...
קייטנת קיץ דיגיטלי אגף טכנולוגיות מידע במנהל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע במשרד החינוך יפעיל בחופשת הקיץ קייטנות דיגיטליות לתלמידי ד' ומעלה באמצעות פלטפורמות ללמידה מרחוק. הקייטנה תופעל כקורס במתכונת סינכרונית וא- סינכרונית באמצעות מחשב מהבית. תחומי הדעת והתכנים שיועברו בקייטנה הדיגיטלית יהיו מגוונים וייקנו לתלמידים מיומנויות לשימוש בכלים דיגיטליים. מערכי השיעור יכללו רציונל פדגוגי הנותן ביטוי ללמידה משמעותית, למידה שיתופית, אוריינות מחשב ומידע, מיומנויות חיפוש מידע במדיה מגוונת ושימוש בטכנולוגיה כמעצימת תהליכי הוראה ולמידה.
קרא עוד...
תלמידים והוריםהנכם מתבקשים להכנס ולקרוא את מסמך התקנון לתשע"ה,. המסמך נכתב ע"י תלמידים במועצת התלמידים. אנא העירו את הערותיכם בטופס המצורף. כדי להגיע אל הטופס , עליכם להכנס לקישור המצורף.דעתכם חשובה.חברי מועצת התלמידים ישכתבו את הטקסט בהתאם להערות .תודה על שיתוף הפעולה
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידי אילן רמון בחידון החלל: תלמידי כיתת אמירים של בית ספר אילן רמון השתתפו בחידון החלל מתוך הארצי. נויה כהן, אמבר מרג'ין ורום חן עברו בהצלחה לשלב השני בחידון מתוך כאלף נבחנים. השלב השני בחידון כלל כ- 100 תלמידים בלבד מרחבי הארץ והוא התקיים באונברסיטת בן גוריון. התלמידים נשאלו שאלות שונות על חקר החלל וכתבו חיבור על הקמת מושבה חללית על הירח. לסיום הם השתתפו בהרצאה מרתקשת של ד"ר זהר גורי בנושא הפיזיקה של הצעצועים בחלל. בעוד כשבועיים נדע האם עברו לשלב הגמר, בשבילנו אתם כבר מנצחים!!!
קרא עוד...
כחלק מתוכנית הלימודים באמירים למדו התלמידים על אבני הבניין של הדנ"א, המולקולה האוצרת בתוכה את ההוראות הגנטיות לחיים. התלמידים חקרו את סודות המולקולה המפורסמת ביותר בעולם, למה היא כל-כך חשובה ואיך היא משפיע על חיינו, שאלו שאלות כמו מהו "המידע התורשתי"? ומיהם הכרומוזומים? וגילו שהם נולדו עם מערך גנים מושלם, המשפיע על כל התכונות שלהם, למדו את המושגים דומיננטי ורצסיבי, תכונה תורשתית ותכונה נרכשת וחיפשו אילו גנים קיבלו בתורשה מהוריהם לסיום הנושא הם תכננו ויצרו את הדנ"א של קבוצת האמירים של בית ספר אילן רמון. דנ"א מתוק שכולו סוכריות..
קרא עוד...
גאיה חפר, שקד פרנקו ואמבר מרג'ון ייצגו אותנו בכנס ארצי למצויינות. עבודתן נבחרה ע"י ועדת מכובדים, לתצוגה בכנס. התלמידות קיבלו תעודות הערכה על השתתפותן בכנס מכובד זה. במהלך התערוכה השיבו התלמידות לשאלות רבות של מבקרים סקרנים. עבודתן עוררה עניין רב . הבנות הקסימו את האורחים בידע ובהתלהבותן. כולנו גאים בכן ובטוחים שתמשיכו לחקור וליצור .
קרא עוד...
קרא עוד...
במקום השני זכו עדן טופוריה וקורל קניאס מכיתה ד'2 עם הדגם בהשראת הכריש, במקום השלישי זכו נועם מילשטיין ונועם שלום עם הדגם בהשראת היסעור השחפי, בתעודת שבח זכו רון עטר ועימת וייסלר עם הדגם בהשראת החמנייה ובתעודת שבח נוספת זכו שקד פרנקו, גאיה חפר, נויה כהן, רמבר מרגו'ן, עומר, נאור שריד תלמידי כיתות ה' עם הדגם בהשראת קונכיית הנאוטילוס. אנחנו גאים בכם!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
13:16 (04/12/13) נחמה שיינברג
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
גלישה בטוחה באינטרנט
לוח פעילות חודשי
אמירים
למידה בשעת חירום
עיתון תשע"ח
שנת הלימודים תשע"ח
ערוץ מוח ודמיון - הרצאות אמירים
יוזמה חינוכית "ריצטיול"
מועצה ירוקה
מועצת תלמידים
אורחות חיים -תקנון
הנהגת הורים תשע"ח
English
זה"ב, "נשק וסע"
חברת התלמידים - הפסקה פעילה
ספריה
הקשר הרב דורי
קרן קרב תשע"ז
תרבות יהודית ישראלית
מדריכים בדרכים תשע"ח
ארכיון
אגרת החודש  
קיץ אחר תשע"ה  
מועצת תלמידים תשע"ו  
חינוך חברתי תשע"ו  
הרצאות עמותת נובל למצויינות בחינוך  
קייטנת בית הספר של החופש הגדול  
מפתחות למעורבות חברתית
מדעים