יום ב', ו’ בשבט תשע”ח
עיתון סוף שנה
 
קרא עוד...
מגוון הרצאות און ליין של תלמידי תכנית "אמירים" ובהנחייתם. בואו ללמוד איתנו - "זה מדליק, זה מבריק ואפילו מצחיק".
קרא עוד...
קרא עוד...
כאן אנסה לשתף אתכם ביומן המסע של קבוצת "ריצטיול" - טיול (וקצת ריצה) בשטח, נטפס על הרים וננסה להכיר את עצמנו קצת יותר- איך אני מתמודד עם אתגרים פיזיים וריגשיים? איך אני מתמודד בקבוצה? ננווט קצת ונדריך קצת בתקווה שניקח את הכלים שנגלה בדרך לחיים בביה"ס ובכלל.
קרא עוד...
צוריאל קינג מצא דרך מיוחדת לתרום לאחריםוהגיע לספר לנו על מסעותיו
קרא עוד...
טיול באורך 8 וחצי ק"מ, בשבילי זה טיול ולהם מסע.. שטח טכני, טיפוס, סלעים, סולמות, שבילים צרים ועיננו נשואות מעלה - לפסגה. ואולי אז ורק אז ניתן היה לשמוע את קריאות האושר והסיפוק שלהם ולהבין שכל המאמץ היה שווה. גם כשהיה קשה פיזיתגם כשהילד ליד עיצבן ילד אחרגם כשהיה צריך לחכות לאחרים, איטיים יותר, זה ממש מתסכל אבל "הקבוצה" כבר יודעת.. מחכים, מתקדמים לאט יותר, מכבדים, עוזרים, מסייעים..
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
נבחרת תלמידי אמירים כיתות ה' , בהנחייתה של מלי גבריאל פיינשטיין, אשר משתתפים בתחרות חקר החלל הארצית העפילו לשלב ג' בתחרות לאחר שעברו בהצלחה את שני השלבים הראשונים. נבחרת התלמידים המייצגים את בית הספר, עברו לשלב ג', יחד עם עוד 53 בתי ספר, מתוך 250 בתי ספר שניגשו לתחרות.לפניהם עוד 2 שלבים עד לגמר ונאחל להם בהצלחה. בשלב השני בהתבקשו התלמידים ליצור פרוייקט קהילתי בעל תוצר חזותי. התלמידים שיגררו את נושא הירח בקרב קהילת בית הספר, על ידי מצגות, חידונים, כרזות שהכינו ובהפסקה פעילה והכל בעבודה וחקר עצמאיים בהובלתה של מלי. לפניכם התוצר הסופי שנשלח לשלב ב' בתחרות, כאמור התלמידים העפילו לשלב ג'.זהו ציור קהילתי של כלל הכיתות שנכללו בפעילות. הציור מתאר את מולד הירח ואת פני שטח הירח ועשוי בטכניקת סטופמושן. תהנו ... כל הכבוד לתלמידים שהשקיעו מאמץ ולמלי שמלווה אותם ומנחה בכל השלבים.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ספריה תשע"ו
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
אגרת החודש   |  קיץ אחר תשע"ה   |  מועצת תלמידים תשע"ו   |  חינוך חברתי תשע"ו
הרצאות עמותת נובל למצויינות בחינוך   |  קייטנת בית הספר של החופש הגדול
קרא עוד...
עיתון תשע"ח
לוח פעילות חודשי
שנת הלימודים תשע"ח
ערוץ מוח ודמיון - הרצאות אמירים
יוזמה חינוכית "ריצטיול"
מועצה ירוקה
מועצת תלמידים
אורחות חיים -תקנון
הנהגת הורים תשע"ח
English
זה"ב, "נשק וסע"
אמירים
חברת התלמידים - הפסקה פעילה
ספריה
הקשר הרב דורי
גלישה בטוחה באינטרנט
למידה בשעת חירום
קרן קרב תשע"ז
תרבות יהודית ישראלית
מדריכים בדרכים תשע"ח
ארכיון
מפתחות למעורבות חברתית