יום ש', יז’ בתמוז תשע”ט
עיתון סוף שנה
 
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
לקראת חופשת הקיץ הקרבה ובאה אנו מצרפים לכם מגוון פעילויות מתוקשבות במתמטיקה. היכנסו לקישור המצורף ובחרו את שכבת הגיל המתאימה לכם. ביחרו פעילות כרצונכם ותרגלו באמצעות משחק.
קרא עוד...
קרא עוד...
הכירו את רומי שהיא הצטרפה לקבוצת טריאתלון במסגרתה תתאמן בשלושה ענפי ספורט.רומי כרגע לומדת שחיית חתירה.והיא תתאמן ברכיבה על אופניים וריצה במסגרת הקבוצה שלה!כל הכבוד לרומי - אנחנו מאחלים לה בהצלחה!!!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
נבחרת תלמידי אמירים כיתות ה' , בהנחייתה של מלי גבריאל פיינשטיין, אשר משתתפים בתחרות חקר החלל הארצית העפילו לשלב ג' בתחרות לאחר שעברו בהצלחה את שני השלבים הראשונים.
קרא עוד...
ביום ה' כ"א בכסלו, 29/11/18 יתקיים התרגיל המחוזי ללמידה מרחוק בין השעות 14:00-20:00 החינוך. כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל של "למידה מרחוק". במהלך התרגיל יפעלו התלמידים מבית הספר או מהבית החל מהשעה 14:00 ועד השעה 20:00 .(התלמידים יוכלו להיכנס בשעה הנוחה להם)
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מגוון הרצאות און ליין של תלמידי תכנית "אמירים" ובהנחייתם. בואו ללמוד איתנו - "זה מדליק, זה מבריק ואפילו מצחיק".
קרא עוד...
התלמידים ירוצו ועל כל 1 ק"מ נאסוף תרומות מוצרים - מיזם למשך חודש שלם בו תלמידי התכנית יצברו מרחק ריצה ובהתאם נצבור מוצרים.
קרא עוד...
קרא עוד...
כאן אנסה לשתף אתכם ביומן המסע של קבוצת "ריצטיול" - טיול (וקצת ריצה) בשטח, נטפס על הרים וננסה להכיר את עצמנו קצת יותר- איך אני מתמודד עם אתגרים פיזיים וריגשיים? איך אני מתמודד בקבוצה? ננווט קצת ונדריך קצת בתקווה שניקח את הכלים שנגלה בדרך לחיים בביה"ס ובכלל.
קרא עוד...
צוריאל קינג מצא דרך מיוחדת לתרום לאחריםוהגיע לספר לנו על מסעותיו
קרא עוד...
טיול באורך 8 וחצי ק"מ, בשבילי זה טיול ולהם מסע.. שטח טכני, טיפוס, סלעים, סולמות, שבילים צרים ועיננו נשואות מעלה - לפסגה. ואולי אז ורק אז ניתן היה לשמוע את קריאות האושר והסיפוק שלהם ולהבין שכל המאמץ היה שווה. גם כשהיה קשה פיזיתגם כשהילד ליד עיצבן ילד אחרגם כשהיה צריך לחכות לאחרים, איטיים יותר, זה ממש מתסכל אבל "הקבוצה" כבר יודעת.. מחכים, מתקדמים לאט יותר, מכבדים, עוזרים, מסייעים..
קרא עוד...
לקראת טו" בשבט קבלו 5 סיבות "לאמץ עצים":·
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
דבר המנהלת - ענת לוי
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ספריה תשע"ו
היום, 5/11/2018 התקיים מירוץ השדה השנתי לכיתות ה- ו.מדהים היה לראות את הארגון המופתי והכבוד ההדדי בין התלמידים על המסלול ומחוצה לו. המפקח על החינוך הגופני, שלומי אירים, הזכיר לתלמידים שלריצה שכזו לא מתאמנים רק לקראת התחרות אלא שומרים על אורח חיים פעיל שכולל ריצה או הליכה כחלק משגרת חיי היום יום. המשתתפים הם:נדב אברהם, אסצלו מילאו, ניק אוגורצין ועילאי פיינגלבלט.נדב במקום ה8 ואילאי במקום ה12 מתוך 90 המשתתפים. אביב כחלון, נתלי זארה, מור רובין והילי בן מויאל.כל הכבוד לכל המשתתפים
קרא עוד...
ביום שישי האחרון התקיים יום ההליכה העולמי, גם אנחנו לקחנו חלק בפעילויות יום ההליכה... התלמידים למדו על שלושה סוגי הליכה 1. הליכה ספורטיבית, הליכה בשעות הפנאי השמורת על אורח חיים בריא 2. הליכה תחרותית - ענף האולימפי 3. הליכה נורדית- הליכה בעזרת מוטות הליכה המותאמות לכל טייל בשבילים במסלולים הכוללים טיפוס. התנסינו קצת בסוגי ההליכה וראינו סרטון של תחרות אולימפית בהליכה. הזמנו את התלמידים להגיע לביהס ברגל וכמו כן הזמנו את הילדים לשלוח תמונה על הליכה ספורטיבית ש ביצעו השבוע.. כיתות ד1 ו ד2 זכו בשישירגלי כל הכבוד למשתתפים המשיכו לצאת להליכה ולבצע פעילות גופנית מכל סוג שיגרום לכם להנאה ותחושת בריאות גאה בכולםתודה מיוחדת למיקה ולייעל מו2 לנגה ושקד ה3 ליואב מזרחי ו3ליאל מכיתה ב4לרז מלאכי מכיתה דוכן לשתי הכיתות הזוכות בשישירגלי. שלכם באהבה גדולה..רוית
קרא עוד...
בוקר שבת התחיל קצת לפני שהשמש התעוררה, תמר מכיתה ב1 השתתפה הבוקר בטריאתלון ניר צבי. טריאתלון הינו ענף אולימפי המשלב בתוכו שלושה ענפי ספורט: שחייה, רכיבת אופניים וריצה. זוהי תחרות לא פשוטה מפני שנדרש מאמץ לאורך כל התחרות שמשתנה שלוש פעמים תמר הכינה בבוקר בשטח ההחלפה את הציוד הדרוש לה מיד בסיום השחיה ועל גבי מגבת היא הניחה את הקסדה ונעלי הספורט וחגורה עם מספר המשתתף בתחרות. תמר הקפידה על חוקת הטריאתלון כך למשל ברכיבה היא הניחה את מספר המשתתף על הגב, רצה עם האופניים עד קו הזינוק לרכיבה (שטח החלפה), הקפידה לסובב לפני הריצה את המספר קדימה והכי חשוב, היא הקשיבה לגוף והיתה מרוכזת במאמץ האישי שלה.אני גאה בך מאד.רוית
קרא עוד...
זה לא מובן מאליו שאלוף אמיתי מגיע לביקור בבית ספרנו. הוא סיפר לתלמידים על ההתפתחות המקצועית שלו וכיצד זכה במהלך חייו באליפויות רבות.. פיטר ביקש מהתלמידים להעז ולחלום, להאמין ביכולותיהם ולומר בקול רם את רצונותיהם "מתישהו זה יתגשם, אני ההוכחה לכך" אמר. התלמידים התרגשו וכל אחד מהם קיבל גלויה עם חתימה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
אין מה לומר, הצטיינות זה כנראה כשרון להרבה תחומים - וזה נועם שלנו. מצטיין בלימודים וגם בשעות הפנאי בשיעורי הטניס שלו.זה נועם ספורטאי השבוע
קרא עוד...
קרא עוד...
אגרת החודש   |  קיץ אחר תשע"ה   |  מועצת תלמידים תשע"ו   |  חינוך חברתי תשע"ו
הרצאות עמותת נובל למצויינות בחינוך   |  קייטנת בית הספר של החופש הגדול
קרא עוד...
קרא עוד...
היכנסו ללינק המבחן
קרא עוד...
היכנסו ללינק לביצוע המבחן
קרא עוד...
היכנסו ללינק המבחן
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
https://goo.gl/forms/gScl0lApy 3S82LSI3
קרא עוד...
היכנסו ללינק לתרגול המשימה דרך עם קוד משתמש וסיסמא דרך הינשוף
קרא עוד...
היכנסו ללינק לתירגול והכניסו שם משתמש וסיסמא דרך ינשוף משרד החינוך
קרא עוד...
היכנסו ללינק המופיע בהמשך הכתבה ותרגלו את המשימה המתוקשבת
קרא עוד...
גלישה בטוחה באינטרנט
לוח פעילות חודשי
אמירים
למידה בשעת חירום
עיתון תשע"ח
שנת הלימודים תשע"ח
ערוץ מוח ודמיון - הרצאות אמירים
יוזמה חינוכית "ריצטיול"
מועצה ירוקה
מועצת תלמידים
אורחות חיים -תקנון
הנהגת הורים תשע"ח
English
זה"ב, "נשק וסע"
חברת התלמידים - הפסקה פעילה
ספריה
הקשר הרב דורי
קרן קרב תשע"ז
תרבות יהודית ישראלית
מדריכים בדרכים תשע"ח
ארכיון
מפתחות למעורבות חברתית
מדעים